Štítky: yz450f obrázky.

€1.10 €1.75
  • Skladom
  • w107


  • Názov Značky: N2HAO
  • Číslo Modelu: /
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

10pcs 35x15mm Sterilný S olystyrene Plastové Petriho misiek Platňa S Vekom

Popis:

Prípad 10 našich štandardných Vetraných jednorazové polystyrénu petriho misiek, Tieto robia ich sterilizované v rukáve.Sú dobré pre väčšie kultúr a jednoduchšie pre deti na použitie.Tieto sa používajú aj na usporiadanie a zobrazenie remeslá, korálky, piesku a čokoľvek, čo si dokážete predstaviť!

Špecifikácie:

Priemer: 35mm

Materiál: Priehľadné Benzénu (PS)

Etylénoxidu sterilizácia a jednoduchosť použitia

Plastové misky je krehké, lámavé, prosím, buďte opatrní pri čistení a manipuláciu Petriho miske po použití vyčistiť, uložte ho na bezpečnom, pevnej polohe, aby sa zabránilo poškodeniu, rozbité.

Pozemok vrátane: 10 ks Jednorazových Plastových Sterilnej Petriho misiek Doska

O nás

Naša spoločnosť je profesionálna cezhraničná e-commerce spoločnosti s profesionálnym personálom, profesionálne produkty a značky.

Hlavne musíme robiť produkt veľkoobchod a maloobchod.

doprava

Keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy .Ak chcete loď cez Express ,prosím venujte pre extra expedičný poplatok.Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle ste platba je dokončený.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Nebudeme vrátenie poštovného pre odmietol zásielky.

Vrátenie peňazí

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime, ak sa vrátite položky do 20 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak,je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vrátil sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.Wadecollins
2021-03-27
3/5
Initially, I did not pay attention to the size. Very small. 1 out of 10 came broken

Napísať recenziu

Súvisiace produkty