Štítky: durastill vody liehovarník časti, resine vodou umývateľný, domov čistý vodný filter, teplo stlačte, malé sklenené pálenici, sklenené destilačné zariadenie, voda náustok z nehrdzavejúcej ocele, profesionálne destilačné zariadenia, sklo alkoholu pálenici, krátke destilácie nastaviť.

€86.77 €96.41
  • Skladom
  • w1281


  • Názov Značky: vevor
  • Použitie: Home DIY
  • Druh: Iné
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: ZLSJSC-3BXGLYSDWKV2

Popis Produktu

Vody Liehovarník Stroj

Destilačné 4 litrov 4 hodiny, naše efektívne pálenici je zabezpečiť pre svoje zdravie, odstraňuje nečistoty ako baktérie, častice, rozpustené látky a Voc poskytnúť vám čisté a čistená voda.Okrem vody pre liehovarnícke, náš produkt je určený aj na destiláciu alkoholu, s digitálny displej, teplota je nastaviteľná.Môžete tešiť whisky, brandy, vodka, a iné destilovanej liquors len doma.

Funkcie A Podrobné Údaje

【POTRAVÍN-STUPEŇ KVALITY] vyzýva - 100% dobrý-stupeň materiálu. 304 nerezovej ocele vnútornej nádoby/Vnútorné spp/Kondenzačný cievka/odvod vody/prívod vody, BPA-free plastový obal, a hliníkové lopatky ventilátora.Hygienické a jednoduché čistenie.

【TEPLOTA ÚPRAVA] vyzýva - stolový pálenici prichádza s digitálny displej pre nastaviteľná teplota. (Bod varu alkoholu je 80℃/ 176℉, odporúčame vám nastaviť teplotu od 85℃/185℉ a 95℃/203℉ na destiláciu alkoholu.)

【SILNÝ VÝKON] vyzýva - 750W silný stroj s dostatočnou vnútorná nádoba, objem 4L (1.1 US gal/0.88 UK gal).Vykurovacie prvky, aby destilácie rýchlosť viac ako štvrtina galón za hodinu, destiláciu až 6 litrov za deň.Vybavené prehriatiu a suché pálenie-odolné ochranné funkcie.

【OHĽADUPLNÍ DIZAJN] vyzýva - Jednoduchá montáž a čistenie-out, nie je potrebné zakúpiť a vymeniť špinavé filtračné vložky.S prenosnou rukoväť na hornej pre jednoduchú prepravu.Obe pálenice a kontajnery majú veľké otvory pre ľahký prístup a čistenie.

【DOMOV a KOMERČNÉ POUŽITIE] vyzýva - voda pálenici odstráni väčšina vody z vodovodu nečistôt, ideálny pre liehovarnícke vody, alkoholu a podobne.Ideálny pre laboratóriá, nemocnice, zubných klinikách, kanceláriách, domoch, cestovanie, atď.

Kľúčové Vlastnosti

1.Potraviny-Trieda Materiál

Všetky diely, ktoré styku s kvapalinou sú vyrobené z 304 nerezovej ocele, vrátane vnútornej nádoby, vnútorné spp, kondenzačný cievka, odvod vody a prívod vody.Hrajú BPA-free plastový obal a Hliníkový chladiaci ventilátor. 2.Nastaviteľná Teplota

Vybavený digitálny displej, teplota môže byť ľahko upravená len o odlišné tlačidlá.Okrem vody pre liehovarnícke, to je tiež určené na destiláciu alkoholu (odporúča sa teplota.na pálenie alkoholu je 85-95℃/185-203℉). 3.Vysoká Účinnosť

S vysokou účinnosťou, to trvá len asi 4 hodiny, aby sa 4L (1.06 US gal) destilovanej vody. 50Hz 750W vykurovacie teleso robí destilácie rýchlosť viac ako štvrtina galón za hodinu, distills až 6 litrov za deň. 4.Efektívny Odvod Tepla

Plastové vietor leaf zmena hliníkové vietor list, zlepšenie chladiaci účinok.Vypúšťanie spp zmeny z plastu na 304 nerezovej ocele, zlepšuje odvod tepla ďalej. 5.Ohľaduplní A Prenosný Dizajn

Inovované filter je vyrobený z 304 nerezovej ocele, ktorá je jedinečná a prenosná rukoväť na hornej pre jednoduchú prepravu; vstavaný termostat, aby sa zabránilo prehriatiu a zabezpečiť, auto-vypnutie (ak temp je viac ako 320℉). 6.Široké Uplatnenie

Ideálne pre liehovarnícke vody a alkoholu, whisky, brandy, vodka, a iné destilovanej liquors.Vhodné pre nemocnice, zubné ordinácie, laboratóriá, kancelárie, domy, atď.

Špecifikácie

Príkon: 750W

Kapacita: 4L/1.06 Gal( USA )/0.88 Gal( UK )

Destilovanej Vody: 1 L/H

Rozmery Kontajnera: 7.3"x7.3" (18.5x18.5cm)

Rozmery Fľaša na Vodu: 6.3"x7.9" (16x19cm)

Rozmery Stroja: 15"x8.1" (38x20.6typ)

Obsah Balenia

1 x Vody Liehovarník

1 x Vody Kolekcie Fľaše

1 x Prachu Spp

1 x Čistiaci prípravok

Obrázky ProduktovNapísať recenziu

Súvisiace produkty