Štítky: mini display port, vga, displayport 1 4, 90 stupňov displayport, 144hz kábel, displayport prepínač, displej, displayport, keymod offset mount, drone monitor, displayport switcher.

€7.64
 • Skladom
 • w1389


 • Balenie: Vrecko
 • Pohlavie: Muž-Žena
 • Druh: DP/Mini DP Káble
 • Názov Značky: PDO-Link
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Konektor B: Displayport(DP)
 • Verzia: DisplayPort 1.4
 • Konektor Na: Displayport(DP)
 • Aplikácia: Reproduktor, Pre iPod, Počítač, Mikrofón, Multimédiá, Monitor, Telefón, DVD prehrávač, Projektor, Televízia, TV Box, Zosilňovač, MP3 / MP4 Prehrávač, Fotoaparát
 • Certifikácia: Žiadne
 • Tienenie: Fólie
 • Číslo Modelu: P-P-1.4
 • Funkcia: Žiadne
 • Package: No

DisplayPort Páse s nástrojmi Predlžovací Kábel Samec-Samica Plochá EMI tienením FPC Kábel DP 90-stupňový Uhol Konektora S upevnenie na stenu

Názov značky: PDO-LINK

Názov produktu: DP na DP Kábel

Model výrobku: DP-P-P Séria

Špecifikácie produktu: podpora DP1.2 verzia, podpora HDR/DSC prenos signálu,32.4 gb / S, šírka pásma, rozlíšenie 4K(UHD)/60p

Obnovovacia frekvencia: 1080P-240Hz, 2K-144/165Hz, 4K-60Hz

Zvukový prenos: 32 bit /1536kHz

Prevádzková teplota: -20°C ~ 80°C

Drôt dĺžka: 3 ~ 200 cm, dĺžka môže byť prispôsobené na mieru

Obstarávanie Tipy: Byť istý, že chcete kúpiť 1~2 vzorky najprv a potom kúpiť hromadne po testovanie a overovanie, či sú správne.

Nákup obmedzenia: Tento produkt je určený pre pripojenie k zabudovaného vnútorného zariadenia.Nie je vhodný pre všeobecné vonkajšie použitie.Nie je obmedzená na produkt inžinier určiť nákupe.Jednotlivé kupujúci by nemali objednávku na nákup.Tento produkt má krehké štruktúry, a nie je vhodný pre civilné použitie.Nie je jednoduché použitie pre všeobecné účely.Zvážte, prosím, pozorne pred uvedením objednávky.

Poznámka: predlžovací kábel nie podpora dvoch alebo viacerých DP káble zapojené v sérii.Ak ste pripojiť viac ako dve DP káblov v sérii, signál bude oslabiť.Nesmie sa používať ako zvyčajne.

PDO DP série Časť-Číslo Popis:

P1_DP ploché mount; P2_DP zase až; P3_DP zase dole; P4_DP žena

M1_mini DP ploché mount

Poznámka:

Modely P1~P4 sú čierne drôty a drôty použiť EMI tienením vodivý polymér bez kovové tienenie a P5~P8 sú strieborné vodičov.Okrem pomocou EMI tienením vodivých polymérov, rozdielový signál používa hliníkové fólie, kovové tienenie a kovové tienené vodiče majú anti-interferencie schopnosti.lepšie.Výrazne znížiť problémy, napr. úvodná obrazovka a čierna obrazovka

Dĺžka kábla Popis:

Dĺžka drôtu vzťahuje na časť viditeľného drôtu.Neobsahuje PCB a konektora.Pre drôt dĺžky, kontaktujte, prosím, 5cm modrá šípka na obrázku nižšie.

Q&A:

Je tam nejaký EMI tienením na Kábel?

Rozširovacie zariadenie využíva najnovšie materiály pre EMI tienením s piatimi jediným ploché káble dizajn.Táto technika umožňuje každý kábel, aby sa plne vzťahuje elektromagnetické rušenie, tienenie s vykonávaním polyméru na ochranu proti prichádzajúce alebo odchádzajúce emisie elektromagnetických frekvencií, minimalizovať poruchy a degradácie na výkon a znížiť hmotnosť zariadenia extender.

Ako kompatibilné sú drôty?

Podporuje DP 1.2 high-speed, podporuje 4K/60 hz full-speed.Vysoká kompatibilita.

Veľkosť modrý a strieborný drôt môže byť ohnuté o 90 stupňov, veľkosť(mm) ako je zobrazené na obrázku nižšie (odporúča sa vybrať silver verziu, ak chcete byť silnejší a bezpečnejšie)

Čo je rozostupom pre model P4T?

Ako je znázornené na obrázku nižšie, prosím, použite M4 skrutky s rozostupom z 27mm.

Kábel hrúbka?Môže to byť ohnuté?

Hrúbka drôtu je to 1.4 mm, a to môže byť ohnuté a zložené, bez vplyvu na použitie.

Koľko závažia má výrobok mať?

Hmotnosť drôtu 5 cm je 1.57 g.Hmotnosť konektor a PCB dosky je 7.45 g (špecifikácie a modely sú početné, len orientačný)

POZNÁMKA:

Vytiahnite drôt držať dve strany plošného spoja doske a potom vytiahnite drôt, aby sa zabránilo ťahanie pätica, pin sa nadmernou silou.Je zakázané vytiahnuť na zváranie bod medzi dva konce drôtu a dosky plošných spojov.Napísať recenziu

Súvisiace produkty