Štítky: stolička kryt úsek, bar stoličky stolice, klasický podlahový lampa, čínsky nábytok stoličky, kryt stolice, stolička nohu protector, stolička dlhé, kryt lakťovej opierky, lehátku kryt, jedľa stôl stoličky kryt.

€0.50 €0.96
  • Skladom
  • w148


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Silikónové
  • Súbor Typ: Áno
  • Použitie: Arm Stoličky
  • Vzor: Iné

Popis:

Ste zažili kruté roštov a škrabance, poškodené podlahy a stoličky nohy pri pohybe váš nábytok?Už ste niekedy použiť lacno vyrobené nalepovacie podložky a majú problémy s neustále spadli a ľahko nosiť von?

Dobre, teraz už nie!Tam sú stoličky nohu čiapky, Nábytok Silikónový ochranný Kryt s Plstené Podložky pomôcť vyriešiť všetky tieto problémy!Naše stoličky nohu poschodí chrániče sú dostatočne hrubé na to, aby vydržali všetky posuvné, že stoličky v pohybe, ktorý môže lepšie chrániť vaše nohy nábytku a podlahy pred poškodením !

HLAVNÉ FUNKCIE

Chrániť Vaše Nohy Nábytku a Podlahy

Naše Stoličky nohu chrániče sú vyrobené z elastické silikónové a pevne zabaľte stoličky alebo stolové nohy, vhodný pre okrúhle a hranaté nábytok, nohy a iné tvary.Môžu chrániť nábytok nohy a podlahu pred poškriabaním a hluku.

Extra Spodnej Plstené Podložky

Naše nové silikónové stoličky nohu zahŕňa pridané plstené podložky, ktoré môžu znížiť odpor a trenie v prípade nábytku alebo tabuľky je príliš ťažké, a nie je možné presunúť, umožniť nábytok pohybovať ľahko a hladko bez zdvíhania.V rovnakom čase, môže účinne chrániť podlahu a vyhnite sa jej poškriabaniu.

Multi-scenár Aplikácie

Tieto stoličky poschodí chrániče sú široko používané v mnohých nábytok, stoly a stoličky, ako reštauračné stoličky, barové stoličky, terasové stoličky, kuchynské stoličky, jedálenské stoly, skrinka na odkladanie vecí.Podporujú všetky okrúhle a hranaté tvary nábytku nohy.

Posuvné Hladko, Bez Škrabancov, Bez Hluku

Cítil podložky pod kryt umožňuje stoličky, posuvné ticho, hladko a bezpečne pozdĺž podlahy (dlažba, drevené, laminátové, a vinylové podlahy) bez hluku, na športovisku alebo škrabance.A v procese pohybu, bude to jednoduchšie.

Nie je Ľahké Spadnúť

Nie je potrebné držať, jednoduché zábal, a nie je ľahké spadnúť.Tieto robustné nohy chrániče zostať na mieste a upraviť na nerovný povrch, glide hladko cez drevenú podlahu bez poškodenia, a zníženie hluku.Môžu byť opláchnuť a znovu, najlepším pomocníkom a ochrancom, na nábytok, stoly a stoličky.

Špecifikácie:

Farba:biela, Tmavo hnedé

veľkosť:4*4*3.3

hmotnosť:28 g

Package Zahrnuté:

4*Cítil, stôl a stoličky ochranný krytNapísať recenziu

Súvisiace produkty