Štítky: ath msr7b kábel, msr7b, audio-technica, a2dc kábel, fiio, ath m40x, ath m50x, nordost odin, a2dc, headphon.

€42.29
  • Skladom
  • w480


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Konektor Na: Muž
  • Druh: Audio Line
  • Certifikácia: Žiadne
  • Číslo Modelu: slúchadlá kábel
  • Konektor B: Muž
  • Názov Značky: EachDIY
  • Pohlavie: Muž-Muž

Toto je 16 jadier 99% Čistého 7N OCC Medený Kábel.Na strane Prehrávač Hudby vám môžeme ponúknuť

3,5 mm 3 pól (Stereo) Zástrčku,

3,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

2,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

4.4 mm Muž vyvážené zástrčku,

XLR 4 Pól Samec konektor,

XLR 4 Pól Žena zástrčku,

Dual XLR 3 Pól Samec konektor,

Dual XLR 3 Pól Žena zástrčku,

6,5 mm Samec Konektor,

4 v 1 Zástrčku,

Iphone konektorom,

Typu C konektor, pre vás na výber.

Na strane Slúchadlá alebo Slúchadlá Pin je rovnaký ako vzhľad uvedené v našich fotografií.Slúchadlá alebo slúchadlá pin nie je k dispozícii pre výber a prispôsobenie.

OCC (Ohno Kontinuálneho liatia) je meno danej proces odlievania vyvinutý tak, aby pomáhal eliminovať zrna hranice v meď alebo striebro, s jedinečným patentovaným postupom.OCC odlievanie metóda využíva špecializované vyhrievané formy s cieľom vypracovať jedno crystal až 125 metrov.Len s jedným crystal vo veľmi dlhých dĺžok, tam je neobmedzený voľný cestu pre najlepší možný prenos signálu.Spolu s týmto superior jedna dlhá kryštálová štruktúra, OCC poskytuje meď a striebro s najmenej možné, oxidy a iných nečistôt.Na rozdiel OCC, existujú aj iné nižšej platovej triede fizli ako OFC, ETP s množstvom zrna hranice a iných nečistôt.

Tento kábel je veľmi mäkké,Lepší zvuk ako normálne kábel,Ľahký dizajn s pekným slúchadlá hák (Niektoré modely č slúchadlá háčik).Môžete zbaviť earhook (Ak majú Earhook) sami, ak sa vám to nepáči.Pohodlie a flexibilita je aj výborne vyzerá.

Máme 3,5 mm 3pole , 3,5 mm 4pole vyvážené, 2,5 mm 4pole vyvážené, 4.4 mm vyvážené XLR 4 pól vyvážené verzia kábel pre váš výber.

Tipy: 3,5 mm 4 pól Vyvážené Plug (Bal) kábel práce na Hifiman Série Player ( R2R2000 atď.) , Qulcos qa361 Prehrávač COWON PLENUE S Hráč , F. AUDIO FA2 XS03 a ďalšími hráčmi, ktoré majú súvisiace porty.MobilePhone Iphone alebo normálny hráč nemôže fungovať (na Jednej strane nebude mať zvuk, ak chcete použiť 3,5 mm vyvážené kábel na nich).

Ak nemáte Hifi profesionálny prehrávač hudby, vyberte si Prosím 3,5 mm 3 pólmi kábel.

Upozornenie: obrázok je len pre informáciu,Niektoré časti sa môžu líšiť od fotografie,Prosím, aby objekt ako štandard.Máme právo konečného interpretácia.

Naše slúchadlá kábel sa používa hlavne na modely slúchadlá uvedené v našich názov alebo popis.Iné slúchadlá, nie je možné používať na 100% zaručená.Ak si nie ste istí, či je naše slúchadlá kábel môžete použiť na vaše slúchadlá, prosím pošlite správu na nás kontaktovať pre potvrdenie, inak kupujúci by mal znášať dôsledky.Máme právo na konečné vysvetlenie.Ak si kúpiť naše produkty, znamená to, že ste si vedomí a súhlasíte s tým, aby sa tejto dohody.

Osobitné dohody: kábel iPhone a typu C konektor nemusí byť schopný riadiť niektoré high-power slúchadlá vzhľadom na nedostatočný výkon hráča, ktorý ukazuje, že objem je nízky alebo kvalita zvuku je zlá.V tomto prípade, budete musieť pripojiť zosilňovač použiť ho spolu.V tomto prípade to neznamená, že naše slúchadlový kábel je poškodený alebo nefunkčný, takže nemôžeme vrátenie to bezpodmienečne, Budeme akceptovať vrátenie peňazí za vrátený tovar.Ak si kúpiť naše produkty, znamená to, že ste si vedomí a súhlasíte s tým, aby sa tejto dohody.

Čo je v balení:

XLR 16 Core 99% 7N OCC Slúchadlá Kábel Pre Audio-Technica ATH-ADX5000 MSR7b 770H 990H ESW950 SR9 ES750 ESW990 ×1

Ponúkame na celom svete shipping.By Malé parcely dodacia lehota je zvyčajne 15 dní na 45 dní pre väčšinu krajiny. (Ak by sa vyjadriť ako EMS DHL zvyčajne 10-15 dní)

Budeme loď sa položky v rámci 3-15days po platba potvrdená (niektoré položky potrebné na výrobu pomalé)

Naše prepravné methord zahŕňajú:EUB, HK POŠTA ,EMS, DHL a pod.

Kupujúci pls napíšte meno a adresu jasne ,nebudeme mať žiadnu zodpovednosť za nesprávne meno alebo nesprávnu adresu .

Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

My len loď na potvrdenej objednávky adresy.Vaša objednávka adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu.

Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.

Ak ste nedostali vašu zásielku do 45 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď.Naším cieľom je spokojnosť zákazníka.

Môžeme vlastné hifi earpone audio kábel pre vás s vašou mysľou, Prosím pošlite nám správu ak potrebujete vlastné slúchadlá kábel .Napísať recenziu

Súvisiace produkty