Štítky: baker jednotné, kraft sushi balenie, plastové sushi doska, elco encoder, papier tortu kontajner, lash box balenie knihe, likvidácia lunch box, custome box balenie, packag, reštaurácia balenie.

€9.18
  • Skladom
  • w58


  • Materiál: Plastové

190*130*45mm č.5 sushi box

Značka: zeqiu Farba: Ako na obrázku.Materiál: HIPS Je vyrobené z potravín kontakt triedy materiál, bez pridania akýchkoľvek škodlivých látok a produkovať žiadne zvláštne vône.To môže prísť do priameho kontaktu s potravinami.Veko je zaobchádzať s anti-fog technológie, takže jedlo vnútri môže byť jasne viditeľné.V rovnakom čase, na križovatke medzi vekom a doska je navrhnutý s prackou, tak, že veko je možné pevne v kombinácii s doskou.Kontajner je pevný a je opakovane použiteľný,Ale prosím nepoužívajte v mikrovlnnej rúre alebo v peci.Vhodné pre rodinné stretnutie, piknik reštaurácia svadobné a potravín displej.Sme továreň zásuvky.Ak potrebujete hromadnú objednávku, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.Ďakujeme za vašu podporu!

Budete mať väčšiu zľavu, ak si kúpite viac.

Môžete si vybrať viac vzorov.

Po predaji

1.Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. 2.Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme!

FAQ

Čo ak je prijatý tovar, nie sú uspokojivé?

Raz Balík mať problém ,ako balík rozbité, chyby,Stratené (Bec medzinárodnú dopravu mať žiadne nehody) ....Pls kontaktujte nás immediteadly .Budeme sa snažiť v našich silách, aby uspokojili riešenie.Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, budeme radi prijali item(s) späť, a môže ponúknuť plnú náhradu alebo výmenu.

Je tam zľava?

Sme továreň zásuvky.Ak potrebujete hromadnú objednávku, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.Dám vám dostatočnú zľavu.Ďakujeme za vašu podporu!

Sú tieto výrobky bezpečné?

Tieto jednorazové jedlo boxy sú testované na kvalitu a bezpečnosť.Neobsahuje žiadne škodlivé látky,ktoré môžu byť v priamom styku s potravinami a sú vhodné pre každého

Kedy môžeme očakávať tovaru?

Zásielky, zvyčajne trvá 10 až 20 dní k NÁM BRITÁNII AU DE; o 15-30 dní do iných krajín,vetracie alebo iné neistoty.Mohli by sme nemali záruku, čas príchodu.Ak nemôžete prijať dodacia lehota, pozrite si prosím príplatok s nami na lodi položky pomocou express.

Značka Príbeh

Šanghaj ZEQIU priemyselné spoločnosti, je slávny balenie potravín spoločnosť v Šanghaji.Spoločnosť bola založená na mnoho rokov, ochrany životného prostredia, kvalita, služby, bezpečnosť na prvom mieste,a to bol spáchaný na ochranu životného prostredia, trvalo udržateľný rozvoj, úspory energie, bezpečnosť a praktické aspekty výskumu, spotrebiteľov najlepší produkt skúsenosti.

Sme predávajúci z Číny, so zameraním na jednorazové desiatu, slávnostne sľubujem, že výrobky nebude pridávať žiadne škodlivé látky, po opakovaných skúšok, výroby kvalifikovaní pred formálne predaj, dúfam, že sa na vaše názory, ďakujem vám veľmi pekne za vašu dôveru!Napísať recenziu

Súvisiace produkty