Štítky: ethernet hub, cítil poschodí protector, anti-sklzu nábytok pad, nohy stoličky, evf hľadáčik, stolička nohu protector, eudora harmóniu šperky, eugeo meč, cel silikónové ochrany, nábytok ochrany silikónové podložky.

€2.87 €4.22
  • Skladom
  • w749


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Stolička chrániče nôh
  • Materiál: Iné

Funkcie

1. Nastaviteľný silikónový kryt môže byť aplikovaný na stoličku, nohy s veľkosť 3-4.5 cm v priemere.Môže byť použitá na rôzne tvary okrúhle a hranaté nohy stoličky, ako sú pohovky, kreslá, stoly, skrine, posteľ a čaj stôl.

2. Na posilnenie gél v strednej vrstvy môžu lepšie opraviť silikónový kryt a spodnej plsť na zabránenie pádu.

3. Nachádza rekonštruované cítil na dne umožňuje presunúť stoličky nohy ľahšie bez toho, aby hluk a poškriabaniu podlahy.

4. Jednoduchá inštalácia nohy chrániče na stoličky bez pádu.Dať to na priamo použiť, nie je potrebné nástroje a žiadna stolička, nohy čistiace potreby.Tipy: Prosím odmerajte priemer svojich nábytok nohy pred nákupom.

5. Materiál je toxický a pružné, a môže byť upravená, a nainštalované na nábytok nohy rôznych veľkostí v závislosti od aktuálnych podmienok.Špeciálne navrhnutý kvalitnej spodnej cítil môže ľahko premiestniť nábytok bez toho, aby hluk a zároveň poskytuje vynikajúcu priľnavosť.

Špecifikácia

Materiál: Silikón

Farba: Biela, Čierna, Žltá-Luminous

Veľkosť: 4x3.2cm

Množstvo: 16pcs

Balenie Obsahuje:

16 x ProtectorNapísať recenziu

Súvisiace produkty