Štítky: obchodné parník, čerstvá ryža stroj, maki suši, stroj sushi elektrické, japonsko, na sushi, sushi, formy sushi, móda japonskej, sushimaker.

€4.35 €5.12
  • Skladom
  • w752


  • Plastové Typ: PE
  • Certifikácia: CE / EÚ, CIQ
  • Druh: Sushi Nástroje
  • Materiál: Plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Sushi Nástroje Typ: Sushi Formy
  • Číslo Modelu: JJTFMA2300000
  • Funkcia: Eco-Priateľský, Skladom

DIY Ryža Frézovanie Formy Japonské Sushi Stroj Sushi Rocket Barel Kuchyňa Sushi Tvorby Nástroj, Zeleniny, Mäsa Roll Nástroj Kuchynský Nástroj

Funkcie:

100% Zbrusu nový a vysoko kvalitné

Farba: Biela

Materiál: ABS+PP

Veľkosť: 11.8*2.4*2.4 palec

Robí dokonale guľaté, reštaurácia kvality sushi doma

Si domáce zdravé občerstvenie a zapôsobiť svojich priateľov s sushi tvorby zručnosti!

Vánok cez proces rýchlo a ľahko a vytvoriť sushi v priebehu pár minút!

Robí dokonale guľaté, reštaurácia kvality sushi doma

Zahŕňa sushi trubice, piest, a zakončenie

Jednoduché použitie, pridať prísady a ponoriť sa ryža na nori shee

Ideálny sushi je už drahé reštaurácie potravín.Profesionálne, kolo sushi teraz môže byť vytvorený vo vašej vlastnej kuchyni s vlastnou výber náplne.Len tri jednoduché kroky, ktoré môžete urobiť roll po roll.

S easy-to-nasledovať pokyny, vytvára dokonale tvarované sushi rýchlo a spoľahlivo bez zaváhaní a bez pokusov a omylov.Pomocou vlastného výberu nápadité náplne umožní, aby vám sushi expert a majú hostia vracali.

Inštrukcie

1.Otvorte svoje Sushi nástroj a zľahka oleja vo vnútri .Mokré ruky pomôcť zvládnuť ryža lepšie.Uistite sa, že piest prút je posedenie v závit poloha.Balenie 1/2 pohára Sushi ryže zmesi do jedného z Sushi ryže zmesi do jednej polovice Sushi nástroj a opakujte s iným 1/2 pohára do druhej polovice a znova uistite sa, že piest prút je v závit poloha.

2. Vytiahnite piest prút a položte do stredu jednu polovicu ryže.Pevne stlačte nadol, uistiť sa, že koniec doska je v polohe na skrutku hrozbu konca.Opakujte na druhú polovicu.To zabezpečí čistý,rovný groove.Položte prísada do drážky.

3.Zaskrutkujte piest do hrozbu konca v skrutku kanál s koncom doska proti konci nite.

4.Jemne zatvorte dve polovice dohromady, ktorá sa začína v uhle 45 stupňov.

5. Klip západky zatvorené.Fit konci spp tým, obklad značky a uistite sa, že je v bezpečí na krútenie lock na miesto.

6. Podržte sushi nástroj v jednej ruke a zase piest gombík, kým značku na tyči je dosiahnutá (cca. 5 plnú zákrut).Toto bude komprimovať ryžová zmes na správnu konzistenciu.

7. Twist konci spp, odomknúť a odstrániť spp.Na lavice alebo stola, miesto nori list lesklá strana lícom dole s najdlhší okraj k vám najbližšie.Mať sushi nástroj v jednej ruke.Zatlačte piest priamo cez.Poloha novo vytvorené ryža prejdite na nori list.

8. Roll up nori list.Mokré nori hárok na spájanie konci s trochou vody, aby sa zabezpečilo, že sa prekrývajú palice.

9. Ak chcete povoliť nori list zmäkčiť, nechajte 15 minút pred krájaním.Navlhčite čepeľ z ostrý nôž s vodou.Plátok prostredníctvom.Utrite čepeľ noža čistiť po každom zábere.Pomocou rezanie bývalého bude, aby sa jednotlivé sushi rovnomerne tvarované a profesionálny vzhľad.Napísať recenziu

Súvisiace produkty