Štítky: jurij vyhľadávanie parochňu.

€9.09 €18.17
 • Skladom
 • w755


 • Materiál: Kov, Hliníkové zliatiny
 • Hračky Typ: Laser Hračky
 • Poznámka: Vyhnite sa priamemu oči, aby laserový lúč
 • Funkcia: Dlhé vzdialenosti / Portable / Svetlý / Stable
 • Rozsah: 500 metrov
 • Aplikácia: Lov / Camping / Vyučovanie / Stretnutie
 • Zdroj Napájania: 2xAAA batérie (nie sú súčasťou)
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: HAIMAITONG
 • Farba tela: čierna
 • Druh: mačky
 • veľkosť: 155mm x 14mm x 14mm

Vlastnosti: *100% zbrusu nový vysoko kvalitný. *Vysoko kvalitné kovové zliatiny, puzdro, silné a odolné *Napájané dve AAA batérie, ktoré sú ľahko kúpil. *Šetrenie energie, ľahký, vhodný pre uvedenie do vrecka alebo kabelky. *Používať laserové ukazovátko, aby sa poukázalo na akékoľvek požadované ciele na premietacie plátno, video. *Tento laserový ukazovateľ možno použiť na prezentácie, vyučovanie indikátor, deti, zábava a viac. *Jednoduché a ľahké použitie.Špecifikácie: Materiál: Meď + Hliník veľkosť Produktu: 14 × 155 mm Položka farba: Čierna Lúč štýl: Kontinuálnej línii.Svetlo, farba: Červená, Zelená, Modro-Fialové svetlo (voliteľné) Svetlo štýl: Jeden svetelný lúč (jedna bodka) Výstupná vlnová dĺžka: Červená: 650nm, Zelená: 532nm, Modrá Fialová: 405nm Výstupný výkon: 5MW Laser rozsah: Červená: 500 m, Zelená: 500-1000 metrov, Modrá Fialová: 10-100 metrov Napájanie: 2 x AAA batérie(nie je súčasťou) Prevádzkové napätie: DC = 3.0 V Operačnom prúd: Láskavo Poznámka: 1. Prosím, nemám strieľať svetla priamo na očiach ľudí alebo zvierat. 2. Prosím, vyberte z neho batérie, keď ju nepoužívate, a uchovávajte ju mimo dosahu detí. 3. Odporúčame kontinuálny illumining použitie by malo byť menej ako 1 minúta, v prípade nadmerného tepla vplyv na jeho životnosť. 4. Ak zistíte, že jas laserový lúč je značne znížená, prosím, na vedomie, že ak chcete nabiť batériu, alebo nahraďte batériu 5.Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora a svetla jas, keď fotografiu užívať.Balenie Zahrnuté: 1x Laserové Ukazovátko (batéria nie je súčasťou balenia)

Gecko vykradli moja hračka!!!

Použite laser správne:

1. Laser je škodlivé pre ľudské oko.Nie nasmerovať ju na ľudské oko.Prosím uchovávajte mimo dosahu detí, aby ste predišli úrazom.Vyhnite sa priamemu žiarili oči.

2. Prosím, osvetlenie, laser na dlhý čas (najmä zelený laser).To je najlepšie nesmie presiahnuť 30 sekúnd v lete.Ak máte pocit, laser, baterka alebo pero je horúce, prosím, zastavte to hneď, až kým sa úplne ochladí.

3. Pri použití v zime, zelený laser môže byť potrebné zahreje na dobu, na dosiahnutie čo najlepšieho jas.Môže byť umiestnená vo vrecku a potom dať do batérie.Kontinuálne osvetlenie doba by nemala presiahnuť 1 minútu.V snahe zabrániť laser z starnutia príliš skoro, alebo prehriatím, a to spôsobí poškodenie laser LD alebo modul.

4. V art gallery, pretože niektoré obrazy môžu byť strach zo svetla, nie je vhodné použiť laser.

5, v zoo, aby sa zabránilo plašenie zvierat, by nemali používať laser.

6. Keď nadšencov astronómie použiť laserový bod na hviezdy, by mali venovať pozornosť.Nemali by sa použiť star pero často a dlho, tak, aby neobmedzoval ostatných ľudí zo sledovania hviezd a fotografovanie.

7. Na verejných miestach, kde je veľa ľudí, aby sa zabránilo náhodnému úrazu ostatným, laserové by malo byť zastavené.

8. Niektorí vysoko-výkonné laserové majú zjavnú tepelné účinky a nemôže byť použitý nepretržite, dlhý čas, najmä pre polovodičové lasery, ktoré sú citlivé na teplotu.

9. Keď používate laser, byť opatrní, aby kladné a záporné svorky batérie sú správne vložený, a naopak môže spaľovať okruhu alebo iluminátor.Laserové pero, mali by byť odstránené, keď to nie je dlho používaná.Napísať recenziu

Súvisiace produkty